So. Apr 14th, 2024

Wieloplatynowy artysta Lil Pump wyda cyfrową biżuterię w postaci NFT.

10 marca artysta hip-hopowy Lil Pump ogłosił, że ten multi-platynowy artysta nawiązał współpracę z platformą Sweet, Bitcoin Era która zajmuje się sprzedażą nie-grywalnych tokenów (NFT). Amerykański raper wyda w sumie trzy unikalne kolekcje NFT, a także jedyną w swoim rodzaju kolekcję „cyfrowej biżuterii kolekcjonerskiej NFT“.
Lil Pump uruchamia aktywa w postaci niezbywalnych tokenów za pośrednictwem Sweet

Wielokrotnie nagradzany platyną artysta hip-hopowy Gazzy Garcia, znany jako Lil Pump, wskoczył do gry o aktywa z niezbywalnych tokenów (NFT), współpracując z firmą Sweet. Lil Pump zdobył uznanie mainstreamu z powrotem w 2017 roku z hitowym singlem „Gucci Gang“, a singiel został certyfikowany pięciokrotną platyną przez RIAA.

Od tego czasu wydał albumy takie jak samozwańczy „Lil Pump“ i płytę „Harverd Dropout“. W środę Lil Pump poinformował, że nawiązał współpracę ze Sweet, skalowalną platformą NFT przeznaczoną dla najlepszych marek muzycznych, rozrywkowych i konsumenckich.

Wieloplatynowy artysta Lil Pump wyda „cyfrową biżuterię“ NFT.

Zgodnie z ostatnim ogłoszeniem, artysta hip-hopowy wyda trzy unikalne kolekcje NFT, a jeden z tokenów jest uważany za jedyną w swoim rodzaju koncepcję cyfrowej biżuterii.

„W skład 3-częściowej kolekcji wchodzi 500-częściowy giveaway dla fanów, przystępna cenowo i ekskluzywna karta kolekcjonerska z limitem 2,000 sztuk oraz niezwykle rzadki kamień milowy „Esskeetit Diamond VVS“ NFT dla prawdziwych koneserów“ – czytamy w ogłoszeniu.

Dwa z NFT Lil Pump’a zostały wydane w środę, a fani artysty mogą otrzymać „Esskeetit Card“ oraz „Lil Pump Artist Card V1“ za pośrednictwem platformy Sweet. Rzadki „Esskeetit Diamond VVS“ NFT twierdzi, że przywiązuje nie-grywalne aktywa tokenowe do kawałka jednej z wielomilionowych kolekcji biżuterii amerykańskiego rapera.

W ogłoszeniu czytamy, że Lil Pump wybił w sumie pięć NFT „Esskeetit Diamond VVS“. Każdą cyfrową biżuterię NFT można kupić za pomocą bitcoina (BTC), ethereum (ETH), bitcoin cash (BCH), a nawet karty kredytowej.

Cyfrowa biżuteria NFT będzie dostępna w bezpieczny sposób na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy“, zgodnie z ogłoszeniem współpracy Sweet i Lil Pump. „To jest przyszłość. Teraz możesz żyć jak ja i posiadać rzadką kolekcję NFT jednej z moich ulubionych sieci“ – skomentował Lil Pump.

Von admin